تاریخچه شرکت

ساختمان ­سازی آریستو یکی از بزرگترین شرکت­های ساختمان ­سازی در جزیره قبرس است.

 ساختمان ­سازی آریستو یکی از بزرگترین شرکت­های ساختمان­ سازی در قبرس و همچنین بزرگترین ملاک خصوصی در جزیره است که، در بخش ساخت­ وساز و املاک، بیش از 30 سال تجربه­ دارد.

 حرفه­ ای­ گرایی و تخصص شرکت، در ترکیب با گستره­  وسیعی از پروژه­ هایی که با سلیقه طراحی شده­ اند، خدمات پس از فروش بسیار حرفه­ای، مدیریت ملک عالی، و تعهد بالا به مشتریان، باعث شده است که ساختمان­ سازی آریستو رهبری بازار را به ­دست بگیرد.

 از زمان تأسیس، شرکت پروژه­ های بسیاری را در جزیره قبرس ساخته است. ساختمان­ سازی آریستو، که بیش از سه دهه قدمت دارد، در سطح بین­ المللی به خاطر موقعیت­های منحصربه­ فرد پروژه­ها و تکنیک­های معتبر ساختمان­ سازی­ اش مشهور است. در حال حاضر، با توجه به سبد املاکی که شامل بیش از 50 پروژه است، خریداران بالقوه مجموعه­ای شگفت­ انگیز از املاک با مالکیت مطلق را برای انتخاب در اختیار خواهند داشت که شامل آپارتمان­ها، خانه­ های شهری، پروژه­های مسکونی خصوصی،  ویلاهای منحصربه­ فرد، استراحتگاه­­های بازنشستگی و زمین­های گلف لوکس است. ساختمان­ سازی آریستو، علاوه بر سبد بزرگ املاک خود، گلچین بزرگی از زمین­ها و پروژه­های ساختمانی بزرگ را در اختیار دارد که برای مقاصد سرمایه­گذاری مناسب­اند.

 فلسفه­ ما

ما، به اتکای ریشه­ ها، اصول و تاریخچه­ موفق­مان، تلاش می­کنیم آینده­ پویاتری را برای مشتریان، همکاران، جامعه و محیط­مان رقم بزنیم.

 دستاوردها

پیشینه­ موفق ساختمان­سازی آریستو در سطحی شناخته شده است. سازمان­های بین­ المللی، از قبیل NQA (تضمین کیفیت ملی/ ایزو 9001) و اتاق تجارت و صنایع قبرس، شهرت شرکت را به کیفیت و اطمینان­ پذیری تأیید می­کنند. همچنین، ساختمان ­سازی آریستو عضوی از فدراسیون بین­ المللی املاک FIABCI و طرح مدیریت بوم­ شناختی و حسابرسی اتحادیه­ اروپا (EMAS) است.

در آوریل 2007، ساختمان­ سازی آریستو به عضویت گروه شرکت­های سرمایه­ گذاری دلفین،بزرگترین سازمان سرمایه ­گذاری در بخش خانه­ های تفریحی در جنوب­ شرقی اروپا، درآمد. سرمایه­ گذاری دلفین در AIM (بازار فرعی بورس لندن) پذیرفته شده است.

ساختمان­ سازی آریستو، در مقام شرکت مادر، گروهی از شرکت­های تابعه را اداره می­کند که عملیات تجاری کنونی­ اش را حمایت می­کنند.

محصولات متنوع

ساختمان­ سازی آریستو با توجه به ساخت پروژه­ه ای متنوعی مانند تفرجگاه­های گلف، پارک­های آبی، مدارس و بازارهای مختلف، در حوزه­ه ای طراحی و ساخت پیشتاز است. به­ عنوان مثال، می­توان به پروژه­ه ای زیر اشاره کرد:

تفرجگاه گلف ونوس راک (www.venusrock.com)

پارک آبی آفرودیت در پافوس (www.aphroditewaterpark.com)

مدرسه­ بین­ المللی پافوس (www.paphosinternationalschool.com)

بازار کینگز اونیو (www.kinkgsavenuemall.com)

بعد بین­ المللی

ساختمان­ سازی آریستو، با توجه به دفترهایی که در قبرس و خارج از قبرس دارد که شبکه­ ای از همکاران حرفه­ای را در گرداگرد جهان تشکیل داده است، حضور برجسته­ای در سراسر جهان دارد و رویکرد اختصاصی مؤثری را برای مشتریان بالقوه­ خود برگزیده است. شرکت دفترهای خود را در کشورهای زیر دایر کرده است:

قبرس

یونان

بریتانیا

روسیه

اوکراین

چین

نقشه سایت | © © 2021 حق هر گونه برداشت یا کپی محتوا در انحصار شرکت آریستو می باشد |  توسعه و ساخت توسط umg code | Privacy Notice | Cookie Policy