دپارتمان خدمات و تسهیلات پس از فروش مشتریان

دپارتمان خدمات و تسهیلات پس از فروش مشتریان، درباره­ی فرآیند خرید اسباب، سیستم­های ماهواره­ای و تلویزیونی، لوازم برقی، پرده، ملافه، ظروف آشپزخانه، خودرو، مراقبت­های پزشکی و بیمه اطلاعات و کمک لازم را فراهم خواهد کرد. همچنین، برای خدماتی مانند محوطه­ سازی باغ، اجاره­ اتومبیل و انجام رزرو هتل مشاوره­ تخصصی می­دهیم.

 ما، به­ عنوان پیشتاز صنعت ساختمان ­سازی در قبرس، می­توانیم بزرگترین گلچین فروشگاه­ها و مغازه­ها را معرفی کنیم تا اثاثیه­ منزل، سیستم­های ماهواره­ای، لوازم‌ خانگی برقی، چراغ­های روشنایی وغیره را از آنها تهیه کنید. هدف این دپارتمان آن است که طوری کمک ­تان کنند که فقط یک ­بار پیش از تحویل رسمی ملک به قبرس سفر کنید تا هر آنچه را که برای خانه­ جدیدتان لازم دارید انتخاب کنید و سفارش بدهید.

تنوع گزینه­ ها و راهنمایی مشتری

از نظر مد، چه امروزی باشید یا دنباله ­روی سنت و اولویت ­تان در انتخاب اثاثیه چیزی میان دوران قدیم تا سبک کلبه ­ای باشد، می­توانیم منتخبی جامع را، از چراغ­های روشنایی گرفته تا پارچه­ های هماهنگ برای پرده، فرض و ملافه، در اختیارتان بگذاریم تا مطابق خواسته ­هایتان از آن انتخاب کنید. انتخاب ظروف آشپزخانه را برایتان بسیار آسان­تر می­کنیم. همچنین، می­توانیم طراحی­های سفارشی باغ را از بین چشم ­اندازهای حرفه­ای­مان نشانتان بدهیم تا درباره­ نمای با­غتان بهتر تصمیم بگیرید.  یکی از کارشناسان حرفه­ای خدمات مشتریان شخصاً شما را در بازدید از همه­ فروشگاه­های ذیربط همراهی خواهد کرد تا مطمئن شوید که بهترین کیفیت و خدمات را با قیمت رقابتی بدست می­ آورید.

 

در دپارتمان خدمات پس از فروش، می­توانید گزینه­ دلخواهتان را از میان «بسته­ اثاثیه­ نقره­ ای»، «بسته­ اثاثیه طلایی» و «بسته­ اثاثیه­ پلاتینی» انتخاب کنید. باعث افتخار دپارتمان خدمات پس از فروش خواهد بود که برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق­تر کمک­تان کند. می­توانید باقی کارها را به ما بسپارید!

ما، به نیابت از شما، ترتیب تحویل اثاثیه و لوازم منزل و نصب وسایل برقی را خواهیم داد تا، به محض تحویل نهایی ملک­ تان، خانه­ای کامل و آماده را برای نقل مکان در اختیار داشته باشید و از مالکیت انحصاری آن لذت ببرید. از همه بهتر اینکه خدمات­مان کاملاً رایگان است!

خدمات انفرادی دیگری که، بسته به نیازهایتان و به انتخاب شما، به ­طور اختصاصی برایتان فراهم خواهیم کرد عبارت ­اند از:

طراحی داخلی و خدمات خرید برای خانه­ جدیدتان

خدمات اجاره­ اتومبیل

ترانسفر فرودگاهی: ورود یا عزیمت

خدمات نظافت منزل

نگهداری استخر و خدمات باغداری

کمک به انتخاب مراقبت­های پزشکی

بیمه­ خانه و وسایط موتوری

کمک­های فنی

امنیت*

نجات غریق*

خدمات لباسشویی و خشکشویی

خدمات گل­آرایی و تحویل گل

اعلام خطر و نگهداری 24 ساعته

* فقط در پروژه­های منتخب

 

نقشه سایت | © © 2021 حق هر گونه برداشت یا کپی محتوا در انحصار شرکت آریستو می باشد |  توسعه و ساخت توسط umg code | Privacy Notice | Cookie Policy