مدرسه¬ی بین¬المللی پافوس (یکی از مدارس خصوصی قبرس)

مدرسه­ی بین­المللی پافوس، که یکی از مدارس خصوصی قبرس است، در سال 1987 توسط ساختمان­سازی آریستو تأسیس شد تا فرصت­های تحصیلی بسیارخوبی را در اختیار دانش­آموزانش بگذارد و آنان را کمک کند تا افرادی مسئول و موفق شوند و، به این شکل، به آرزوهای شخصی­شان دست یابند. ساختمان­سازی آریستو مدرسه را با این باور تأسیس کرد که همه­ی دانش­آموزان،  صرف­نظر از توانایی علمی، پیشینه یا نژاد، استحقاق تحصیلاتی باکیفیت را، که برآورده­کننده و حامی نیازهایشان باشد، دارند. مدرسه­ی خصوصی قبرس، واقع در پافوس، محیطی امن، مثبت و امروزی را برای تدریس و یادگیری فراهم می­آورد.

مدرسه­ی بین­المللی پافوس به امکانات نوین و پیشرفته­ای مجهز است که آزمایشگاه­های علوم، کتابخانه، کلاس­های هنر، آزمایشگاه­های کامپیوتر، کلاس­های موسیقی و تئاتر، کافه­تریا و زمین بازی از آن جمله است. مدرسه­ی پافوس در وزارت آموزش و فرهنگ قبرس ثبت شده است و با شورای فرهنگی بریتانیا روابط محکمی دارد. همچنین، مرکزی است که در دو هیأت مجری آزمون بسیار مشهور و معتبر انگلستان، ادکسل و CIE (آزمون­های بین­المللی کمبریج)، ثبت شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره­ی مدرسه­ی بین­المللی پافوس (ISOP)، لطفاً از www.paphosinternationalschool.com بازدید کنید.

 

نقشه سایت | © © 2020 حق هر گونه برداشت یا کپی محتوا در انحصار شرکت آریستو می باشد |  توسعه و ساخت توسط umg code | Privacy Notice | Cookie Policy