مجتمع مسکونی ایمپریال در تفرجگاه گلفِ ونوس راک

مجتمع مسکونی ایمپریال، که دهکده­ای متشکل از خانه­های لوکس در تفرجگاه گلفِ ونوس راک مشهور است، یادآور حس وقار مدیترانه­ای است و حس طراوت­بخش تجمل را به همراه زیبایی بی­مانند این تفرجگاه پیشکش می­کند.

مالکان ممتاز مجتمع مسکونی ایمپریال، که در موقعیتی رفیع آرمیده است و به چشم­انداز گسترده­ی زمین گلف و کرانه­ی ساحلی فرمان می­دهد، از امکاناتی در کلاس جهانی، واقع در بزرگترین تفرجگاه اسپای توأم با گلف در اروپا، بهره­مند خواهند شد.

شرکت ساختمان­سازی آریستو، که پیشگام ساخت و مدیریت برترین پروژه­های ساختمانی اقامتی و پروژه­های گردشگری در سراسر قبرس است، مؤلفه­های استثنایی این پروژه را برای خلق محله­ای با یکپارچگی بی­نظیر ترکیب کرده است که می­تواند در کنار تفرجگاه گلفِ ونوس راک شکوفا شود.

تئودوروس آریستودمو، مدیرعامل و مدیرکل ساختمان­سازی آریستو، مجتمع مسکونی ایمپریال در تفرجگاه گلفِ ونوس راک را «منحصر­به­فرد» توصیف می­کند.

«می­خواستیم چیزی را خلق کنیم که از چشمه­ی الهام این مکان سرچشمه بگیرد و ساختمان­هایش یادآور معماری بومی قبرس باشد. ویلاهای مجتمع مسکونی ایمپریال تجسم غرور و توجه کامل به جزئیات و نماینده­ی تجمل، محرمانگی و تمایز حاصل از امکانات تماماً لوکس است.»

مجتمع مسکونی ایمپریال، واقع در تفرجگاه گلفِ ونوس راک، ضمن آنکه برای گرفتن تابعیت اتحادیه­ی اروپا مناسب است، با الهام از معماری «تلاقی شرق و غرب» و «تلاقی سنت با تجدد» طراحی شده است.

 

نقشه سایت | © © 2019 حق هر گونه برداشت یا کپی محتوا در انحصار شرکت آریستو می باشد |  توسعه و ساخت توسط umg code | Privacy Notice | Cookie Policy