ونوس راک: مجتمع مسکونی پریمیر

ویلا

  • 10Km
  • 2Km
  • 18Km
  • 2Km

ویژگی­های کلیدی:

 ویلاهای لوکس سه­خوابه و مجزا که در اطراف زمین گلف 18 سوراخ بین­المللی سیکرت ولی، در تفرجگاه گلف ونوس، ساخته شده است.

تفرجگاه ونوس راک بناست به بزرگترین مجتمع گلف و اسپای اروپا تبدیل شود.

مسطح بودن زمین باعث شده است همه­ی ویلاها و قطعات زمین از چشم­اندازهای هیجان­انگیز مدیترانه بهره­مند باشند.

در تمام طول سال، سطح تقاضای گلف­بازان و گردشگران برای اجاره­ی ویلاها بالاست.

در نزدیکی مکان­های جالب، امکانات، خدمات، سواحل، تفرجگاه­ها، و فرودگاه بین­المللی پافوس.

توضیحات:

در آغوش تپه­های مجاور زمین گلف سیکرت ولی، محله­ای جذاب متشکل از ویلاهای سرآمد را خواهید یافت. ساختمان­سازی آریستو، پیشتاز ساخت املاک مسکونی و گلف قبرس، این املاک منحصربه­فرد را به­لحاظ زیبایی­شناختی طوری طراحی کرده است که بازتابی از زیبابی طبیعی منطقه باشد.

ویلاهای ها-پوتامی پانوراما C، که شامل ویلاهای گلف سه­خوابه و چهارخوابه با استخر شنای خصوصی و مشخصات عالی است، به چشم­اندازهای مدیترانه مشرف است و تا پترا تو رومیو، زادگاه الهه آفرودیت افسانه­ای و یکی از مکان­های گردشگری محبوب قبرس، تنها چند دقیقه سواره فاصله دارد.

 در ساخت این ویلاها از جاذبه­ی گلف و موقعیت، که یکی از بهترین مکان­های جزیره­ی قبرس است، الهام گرفته شده است. آرامش خاطر، آسودگی، هوای تازه و آب­وهوای مطبوع همه از شروط لازم سبک زندگی شایسته در ها- پوتامی است؛ همچنین، دسترسی آسان به همه­ی شهرهای بزرگ قبرس و هتل­های و تفرجگاه­های پنج ستاره، مکان­های دیدنی و فرودگاه بین­المللی پافوس از راه بزرگراهی که از نزدیکی ویلاها می­گذرد میسر می­شود.

 ساختمان­سازی آریستو گلچین محدودی از زمین­های موجود را برای فروش در نظر گرفته است، و همه­ی این زمین­ها در تفرجگاه قرار گرفته­اند. به لطف این زمین­های وسیع، امکان تخصیص 20 درصد از کل مساحت زمین برای ساخت بنا وجود دارد.

 این ویلاهای دارای زمین گلف، با ترکیب خانه­ای استثنایی و لوکس، که به دست انبوه­سازی معتبر ساخته شده است، با زندگی ممتاز در کشوری اروپایی با سبک زندگی متنوع و رشک­برانگیز، دقیقاً همان­چیزی است که از فایل ملکی رویایی در موقعیتی عالی انتظار دارید.

نقشه سایت | © © 2021 حق هر گونه برداشت یا کپی محتوا در انحصار شرکت آریستو می باشد |  توسعه و ساخت توسط umg code | Privacy Notice | Cookie Policy